„deelive vdechuje designu život a přináší design do života“

  Značka deelive reprezentuje to nejlepší z českého designu. Pečlivě sleduje a vybírá z mnoha inspirativních projektů českých designérů ty nejdokonalejší. Zaměřuje se na duchaplnou myšlenku a precizní detaily. Produkty deelive se vyznačují svou jedinečností, perfektním zpracováním a vysokou kvalitou materiálů. Naše díla navrhly osobnosti, zpracovali zruční čeští řemeslníci a společně vám tak nabízíme jedinečný designový zážitek. Zároveň deelive podporuje zajímavé osobnosti v oblasti designu – začínající designéry, studenty, ale i zavedená jména – všechny, kteří sdílí stejnou vizi.


  Jedinečné šperky od českých designérů

  Jedinečné šperky od českých designérů

  Webový portál Ženou.cz

  Vyjádřete svoji osobnost jedinečnými českými šperky. Deelive design store nabízí precizně zpracované šperky s osobitým příběhem. Při jejich tvorbě čerpají autoři inspiraci z přírody, geometrických tvarů, kulturních odkazů ze své domoviny nebo ze svých vzpomínek, emocí a snů.


  Originální produkty od českých designérů

  Originální produkty od českých designérů

  Webový portál Design People

  Deelive design store je největší pražský obchod s českým designem, který prezentuje tvorbu 120 českých designérů. V nabídce naleznete výjimečné produkty ze současného českého designu, například šperky, módu, sklo, porcelán, dekorace a ostatní interiérové vybavení. Vše je originální řemeslná výroba s osobitým rukopisem jednotlivých designerů.


  The best shops you can only find in Prague

  The best shops you can only find in Prague

  Časopis Lonely Planet

  A rather new design store, right next to the popular SmetanaQ Café & Bistro, Deelive Design Store offers a spacious room filled with items from contemporary Czech designers with jewelry and interior décor taking center stage. Clothes and accessories occupy a room in the back and there’s also a book corner. The space itself is pleasing and full of light. Feel free to stop by and admire the Czech design pieces as if you’re in an art gallery.


  Na cestě Prahou (Unterwegs in Prag)

  Na cestě Prahou (Unterwegs in Prag)

  Časopis Garten & WohnenTräume

  Moderní design v historickém prostředí: S tímto osvěžujícím kontrastem se člověk často setkává při nákupech. Butik Deelive na staroměstském vltavském nábřeží nabízí doplňky, nábytek a módu z kolekce a módu od českých českých tvůrců.


  Prague is expecting its (MICE) Spring

  Prague is expecting its (MICE) Spring

  Mezinárodní časopis Travel Daily News

  Deelive design store is one of the largest Czech design stores in Central Europe. It is strategically located in the SmetanaQ building in the heart of Prague near the National Theatre and Charles Bridge, with a beautiful view of Prague Castle. A special place has been created here as a meeting point for people, who are interested in art, culture and design.