Společnost „Zuzana Veselá“ byla založena v roce 2004. Návrhářka a kreativní ředitelka Zuzana Veselá, tvoří zejména na české módní scéně, kde se účastní mnoha módních akcí. Kterými například jsou: Prague Fashion Weekend, Designblok, Shooting Fashion Stars, Prague design week nebo designSUPERMARKET.
Zuzana je oděvní designérka, momentálně žije a tvoří v Praze. V roce 2004 ukončila Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, obor oděvní design. Vedle tvorby se věnuje pedagogické činnosti (Technická univerzita v Liberci). Její kolekce obsahují originální modely, často v kusovém provedení, nebo limitované série. Zuzana patří mezi výjimečné tvůrce české oděvní scény pro její originalitu, kreativní nápady, rychlost a důslednost zpracování.
Ve svém ateliéru se specializuje na soukromou klientelu vybraných zákazníků. Ateliér Zuzany Veselé zhotovuje také kolekce večerních šatů, stejně tak jako zakázkové objednávky. Materiály pocházejí z České republiky, Velké Británie, Itálie nebo z EU. Výroba oděvů je zásadně v České republice.