Žádná položka

Jedinečné šperky od českých designérů

Jedinečné šperky od českých designérů

Webový portál Ženou.cz

Vyjádřete svoji osobnost jedinečnými českými šperky. Deelive design store nabízí precizně zpracované šperky s osobitým příběhem. Při jejich tvorbě čerpají autoři inspiraci z přírody, geometrických tvarů, kulturních odkazů ze své domoviny nebo ze svých vzpomínek, emocí a snů.


Originální produkty od českých designérů

Originální produkty od českých designérů

Webový portál Design People

Deelive design store je největší pražský obchod s českým designem, který prezentuje tvorbu 120 českých designérů. V nabídce naleznete výjimečné produkty ze současného českého designu, například šperky, módu, sklo, porcelán, dekorace a ostatní interiérové vybavení. Vše je originální řemeslná výroba s osobitým rukopisem jednotlivých designerů.


The best shops you can only find in Prague

The best shops you can only find in Prague

Časopis Lonely Planet

A rather new design store, right next to the popular SmetanaQ Café & Bistro, Deelive Design Store offers a spacious room filled with items from contemporary Czech designers with jewelry and interior décor taking center stage. Clothes and accessories occupy a room in the back and there’s also a book corner. The space itself is pleasing and full of light. Feel free to stop by and admire the Czech design pieces as if you’re in an art gallery.


Na cestě Prahou (Unterwegs in Prag)

Na cestě Prahou (Unterwegs in Prag)

Časopis Garten & WohnenTräume

Moderní design v historickém prostředí: S tímto osvěžujícím kontrastem se člověk často setkává při nákupech. Butik Deelive na staroměstském vltavském nábřeží nabízí doplňky, nábytek a módu z kolekce a módu od českých českých tvůrců.


Prague is expecting its (MICE) Spring

Prague is expecting its (MICE) Spring

Mezinárodní časopis Travel Daily News

Deelive design store is one of the largest Czech design stores in Central Europe. It is strategically located in the SmetanaQ building in the heart of Prague near the National Theatre and Charles Bridge, with a beautiful view of Prague Castle. A special place has been created here as a meeting point for people, who are interested in art, culture and design.


Veřejné interiéry | deelive design store | Konsepti

Veřejné interiéry | deelive design store | Konsepti

Značka deelive se zaměřuje na výrobu a prodej bytových doplňků a nábytku, které pro ni navrhli úspěšní čeští designéři i noví talenti lokální scény. Osvětlení deelive design store značkovými svítidly Flos bylo realizováno ve spolupráci s architektem Petrem Hákem.

Další